Dahua 4K HDCVI - nowa era w CCTV analogowej » dahua hdcvi 4.0

Dahua 4K HDCVI – nowa era w CCTV analogowej

ads-systems-dahua

Dahua 4K HDCVI

Dahua Technology, jako lider w dziedzinie dostarczania rozwiązań dla systemów dozoru wizyjnego, wprowadza analogowe systemy na zupełnie nowy poziom. Nowa era w technologii HDCVI – 4.0, umożliwia uzyskanie obrazu w rozdzielczości 4K transmitowanego za pomocą okablowania koncentrycznego.

4k hdcvi

Rozdzielczość UHD 4K

Kamery 4K HDCVI oferują obraz o wysokiej rozdzielczości 3840×2160, co pozwala na zastąpienie 4 kamer w jakości Full HD. Kamera 4K oferuje szersze pole widzenia z niespotykaną wcześniej ilością szczegółów w obrazie.

uhd 4k hdcvi

4K HDCVI Starlight+ – Seria kamer Guaridan

Model HAC-HF3805G to kamera typu box wyposażona w przetwornik Sony Starvis 4/3” o rozdzielczości 8MPx i pozwala na prace kamery przy oświetleniu 0.001Lux/F1.2. Kamera jeszcze nigdy przedtem nie oferowała tak czytelnego obrazu przy tak niskim poziomie oświetlenia. A wszystko to oczywiście w technologii HDCVI.

4K HDCVI Starlight+

Fisheye IR 4K HDCVI

Kompaktowa kamera HAC-EBW3802 w porównaniu do innych kamer typu fisheye, dużo efektywniej wykorzystuje przetwornik. Dzięki temu, możliwe jest rozpoznanie osoby na podstawie twarzy już z odległości 10m. Współpracując z rejestratorem XVR8816S oraz aplikacją mobilną, użytkownik otrzymuje do dyspozycji technologie De-warpingu, co pozwala na jeszcze efektywniejszą prace z kamerą.

Fisheye IR 4K HDCVI

Kamery wieloprzetwornikowe

Wykorzystując zaawansowany algorytm Dahua służący do „sklejania” wielu obrazów w jeden, wprowadzona została kamera HAC-PFW3601-A180 oferująca obraz o kącie widzenia 180 stopni. Wszystko to dzięki 3 przetwornikom, z których obraz jest łączony w jedną panoramę. Do tego kamera oferuje funkcję E-PTZ umożliwiającą śledzenie poruszających się obiektów.

Kamery wieloprzetwornikowe

Rejestratory HDCVI 4K

Seria rejestratorów HDCVI HCVR7000-4K wspiera kodowanie obrazu za pomocą H.264+, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie do 70% przestrzeni dyskowej przeznaczonej do zapisu obrazu 4K@15kl/s. Rejestratory pozwalają na wyświetlanie obrazu 4K poprzez wyjście HDMI. Do dyspozycji użytkownika, pozostają również funkcje inteligentnej analizy obrazu zarówno dla kamer IP jak kamer analogowych.

Rejestratory HDCVI 4K

Zaawansowana technologia transmisji obrazu analogowego

Technologia HDCVI 4K możliwa jest do zastosowania nie tylko w nowo powstających systemach, ale również w już istniejących analogowych systemach, co pozwala na „tchnięcie nowego życia” w instalację. Aby cieszyć się zaletami obrazu 4K nie jest konieczna wymiana okablowania. Dzięki elastyczności rejestratorów, nic nie szkodzi aby istniejące kamery analogowe nadal działały w nowym systemie HDCVI. Sygnał HDCVI w rozdzielczości 4K może być przesyłany na dystansie 700m za pośrednictwem przewodu koncentrycznego oraz 300m za pośrednictwem kabla UTP.

technologia 4k hdcvi

Produkty linii 4K HDCVI

Produkty linii 4K HDCVI
Produkty linii 4K HDCVI
Produkty linii 4K HDCVI