Hikvision - kolejny poziom nadzoru wideo - DarkFighterX. »

Hikvision – kolejny poziom nadzoru wideo – DarkFighterX.

logo hikvision

Już niedługo – DarkFighterX – kolejny poziom nocnego nadzoru wideo

Firma Hikvision, wiodący na świecie dostawca innowacyjnych produktów i rozwiązań do monitoringu wizyjnego, stworzyła kolejną serię produktów: DarkFighterX. To aktualizacja technologii DarkFighter, osiągając kolejny poziom monitoringu nocnego. Technologia ta zapewnia kolorowe, ostre obrazy nawet przy najniższym poziomie oświetlenia – w rzeczywistości do 0,001 luksa.

Ta seria zapewnia maksymalną jakość kolorów, co jest wynikiem inspiracji ludzkim okiem. Oczy wykorzystują różne komórki do zbierania informacji o kolorze i jasności, które mózg następnie łączy. Kamery DarkFighterX wykorzystują informacje z czujnika podczerwieni (w zakresie jasności) oraz z czujnika światła widzialnego (w zakresie koloru) i łączą je w jedno jasne, pełnokolorowe zdjęcie, zapewniając to, co najlepsze w obu światach.

„Faktem jest, że 70% przestępstw zdarza się w nocy, ale z DarkFighterX to żaden problem „, mówi Peter Guan, dyrektor sprzedaży w Hikvision. „Twarze są ostrzejsze i łatwiejsze do rozpoznania, a otoczenie znacznie wyraźniejsze nawet w najniższym świetle. Wszystko to sprawia, że obrazy stają się znacznie bardziej wartościowe dla gromadzenia dowodów i rozwiązywania spraw”.

W ofercie DarkFighterX są kamery PTZ i kamery typu bullet. Urządzenia wyposażone są w optyczny „defog”, 25x zoom optyczny, rozdzielczość 2MPx i inteligentną detekcję. Posiadają również nowy kodek H.265+ i są odporne na warunki atmosferyczne zgodnie z normą IP66.

Są one stosowane w najnowocześniejszych systemach bezpieczeństwa i są szczególnie przydatne w zastosowaniach wymagających  kolorowego obrazu przez cała dobę, takich jak miasta – ulice, place i parki, tereny zewnętrzne – rzeki i lasy oraz transport – koleje i porty.