logo_ads-white.pngDane adresowe Wrocław

+48 717 585 068

biuro@adssystems.pl

ADS SYSTEMS Wrocław

ul. Czeremchowa 3
53-009 Wrocław

Godziny otwarcia

pn - pt: 8:00 - 17:00

ADS SYSTEMS sp. z o.o. sp.k.
53-009 Wrocław, ul. Czeremchowa 3,
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000683231, REGON: 367591689, NIP: 8992821140, BDO: 000150211
Wysokość kapitału zakładowego wynosi: 100000,00zł

Dział handlowy

Dariusz Świrski

  • +48 717 585 068
  • d.swirski@adssystems.pl

Tomasz Wolanin

  • +48 696 187 855
  • t.wolanin@adssystems.pl

Dawid Matusiak

  • +48 668 066 646
  • d.matusiak@adssystems.pl

Andrzej Siwik

  • +48 664 489 018
  • a.siwik@adssystems.pl

Paweł Drewnowski

  • +48 664 302 308
  • p.drewnowski@adssystems.pl

Paweł Kwiek

  • +48 505 005 117
  • p.kwiek@adssystems.pl

Magazyn

Jakub Zaremba

  • +48 664 302 807
  • magazyn@adssystems.pl

Serwis i wsparcie

Dariusz Świrski

  • +48 717 585 068
  • d.swirski@adssystems.pl

Finanse

Joanna Wróblewska

  • +48 713 075 068
  • sekretariat@adssystems.pl

e-commerce

Jonatan Klimczewski

  • +48 713 075 068
  • j.klimczewski@adssystems.pl

www

Paweł Kwiek

  • +48 505 005 117
  • p.kwiek@adssystems.pl

logo_ads-white.pngDane adresowe Katowice

biuro.katowice@adssystems.pl

ADS SYSTEMS Katowice

ul. Połomińska 16
40-585 Katowice

Godziny otwarcia

pn - pt: 8:00 - 16:00

ADS SYSTEMS Katowice sp. z o.o.
40-585 Katowice, ul. Połomińska 16,
Sąd Rejonowy Katowice–Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000696747, REGON: 368360450, NIP: 6342906617
Wysokość kapitału zakładowego wynosi: 160000,00 zł

Dział handlowy

Szymon Lytek

  • +48 577 786 711
  • s.lytek@adssystems.pl

Daniel Kuczera

  • +48 507 786 714
  • d.kuczera@adssystems.pl

Ireneusz Czarski

  • +48 507 747 819
  • i.czarski@adssystems.pl

Dawid Niedbał

  • +48 533 708 807
  • d.niedbal@adssystems.pl

Serwis i wsparcie

Ireneusz Czarski

  • +48 507 747 819
  • i.czarski@adssystems.pl

Finanse

Iwona Niedbał

  • +48 507 786 715
  • i.niedbal@adssystems.pl