TurboHD - analogowy FullHD od HIKVISION » turbohd

TurboHD – analogowy FullHD od HIKVISION

turbo-hd-hikvision

Systemy analogowe CCTV w rozdzielczości FullHD – TurboHD – łatwa instalacja i perfekcyjna jakość obrazu.

Standard telewizji HD (720p lub 1080p) jest obowiązującym trendem na rynku konsumenckim jak i profesjonalnym od wielu lat. Oferta urządzeń oferujących ten wysoki standard mimo, że ogromna nie spełnia jednak niektórych kryteriów, takich jak jeszcze bardziej atrakcyjna cena czy też szybkość i sprawność montażu. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi nowy format HD-TVI oferujący rozdzielczości HD (do 1080p) z zachowaniem topologii standardowego systemu analogowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma HikVision  wprowadziła do swojej oferty najnowszą serię rejestratorów i kamer TurboHD, pracujących w formacie HD-TVI. Urządzenia te, poza bardzo atrakcyjną ceną cechuje

  • doskonała jakość obrazu w rozdzielczościach HD (720p lub 1080p), transmitowanego z wykorzystaniem standardowego okablowania typu kable koncenytyczne
  • obserwacja, zapis i podgląd przez sieć obrazu w jakości
    HD (720p / 1080p),
  • brak stratnej kompresji obrazu, znanej z telewizji CCTV IP,
  • rejestracja obrazu z płynnością do 25kl/sek na każdy kanał
    w rozdzielczości 720p lub 1080p,
  • zasięg przesyłu sygnału po kablu koncentrycznym (RG6/RG11) nawet do 500m,
  • możliwa jest też transmisja sygnału po skrętce

Rejestratory HD-TVI TurboHD oferowane przez firmę HikVision, są określane  jako Tribrid  ze względu na swoją kompatybilność z kamerami analogowymi SD, nowymi kamerami TurboHD jak i kamerami IP.

Doskonała cena oraz możliwości łatwej rozbudowy i adaptacji systemu CCTV, niezależnie od zastosowanej technologii sprawia, że TurboHD jest pewnym i niezawodnym rozwiązaniem do wszystkich współczesnych instalacji.