Turbo HD 4.0 - nowy standard od Hikvision » turbo hd 4 03

Turbo HD 4.0 – nowy standard od Hikvision

Turbo HD 4.0 – rewolucja w świecie analogowym

Hikvision to światowy lider w dziedzinie innowacyjnych produktów i rozwiązań nadzoru wideo. Producent wprowadza nowy standard w dziedzinie analogowych systemów wysokich rozdzielczości Turbo HD 4.0. Nowa linia produktów dzięki technologii ultra low-light charakteryzuje się jeszcze lepszym obrazem w warunkach nocnych dzięki zminimalizowaniu zapotrzebowania na światło. Turbo HD 4.0 to również większe rozdzielczości rejestrowanego, obrazu dochodzące do 8MPx. Sygnał przesyłany jest za pośrednictwem konwencjonalnego kabla koncentrycznego. Produkty najnowszej generacji wykorzystują rewolucyjną technologię kompresji H.265+ firmy Hikvision. Zapewnia zdumiewające oszczędności zarówno w zakresie wykorzystania przepustowości, jak i wymagań dotyczących przechowywania danych.

Firma Hikvision przedstawiła pierwsze rozwiązanie Turbo HD w 2012 roku rewolucjonizując analogowe systemy CCTV. Po latach udoskonalania  rozwiązania analogowego systemu HD, producent opracował Turbo HD 4.0 – zupełnie nową jakość w obrazowaniu wysokiej rozdzielczości w systemach nadzoru video.

ads-systems-hikvision-turbo-hd-4

Rozdzielczości 8MPx, wygoda zasilania PoC (przez przewód koncentryczny)

Pierwsze produkty Turbo HD 4.0 już trafiają na rynek. Kamery 8MPx oferują największą rozdzielczość, jakiej można oczekiwać w analogowym systemie nadzoru. Modele wyposażone w opatentowane przez firmę Hikvision funkcje Power over Coax 2.0 (PoC) umożliwiają przesyłanie sygnału wideo UHD i zasilania jednym przewodem. Podobnie jak w poprzednich seriach Turbo, wszystkie kamery: IP, analogowe, Turbo HD i innych firm AHD, są obsługiwane, zapewniając elastyczność w modernizacji bądź rozbudowie systemu. Rezultatem jest niezrównana wydajność i wszechstronność dla użytkownika końcowego, powiązana z ekonomiczną instalacją.

H.265+ doskonała kompresja

Standard Turbo HD 4.0 oferuje rewolucyjną technologię kompresji wideo H.265+ firmy Hikvision. H265+ znacząco poprawia wydajność kodowania. Redukuje zapotrzebowanie na pasmo nawet o 75% w porównaniu z H.264 i zajmuje połowę miejsca na tej samej ilości materiałów wideo. Bitrate jest redukowany przy zachowaniu wysokiej jakości wideo. H.265+ to duży krok naprzód w kompresji wideo i oznacza znaczne oszczędności w magazynowaniu materiału.

Trudne warunki oświetleniowe

Nowy standard Turbo HD 4.0 wykorzystuje po raz pierwszy możliwości serii kamer Darkfighter firmy Hikvision. Dzięki unikalnej technologii Hikvision, kamery te zapewniają ostre, pełne kolorów obrazy wideo przy świetle 0,003 lux.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z katalogiem Turbo HD 4.0 [icon type=”file”]