ads-systems-transmisja-live

Transmisja LIVE RTMP – Mszy, Lekcji, Konferencji…

Transmisja LIVE do np. YouTube

W związku z ostatnimi wydarzeniami które wymuszają na wszystkich zmianę codziennych nawyków i przeorganizowanie życia codziennego, nastąpił wzrost oglądalności i zapotrzebowania na transmisje „Live” w mediach m.in. społecznościowych takich jak YouTube. Transmisje dotyczą m.in. mszy świętych, konferencji a zamknięte szkoły powodują intensywniejsze wykorzystanie platform e-learningowych.

Co jest potrzebne?

Transmisja LIVE RTMP - Mszy, Lekcji, Konferencji... » dahua ipc hfw seria 5000

W ofercie posiadamy kamery firmy Dahua które umożliwiają transmisję strumienia m.in. do serwisu YouTube, wykorzystując protokół RTMP. Przesyłany jest kompletny strumień, czyli obraz i dźwięk którego źródłem może być np. mikrofon ale również inne urządzenia multimedialne. Do realizacji tego zadania potrzebna jest kamera z serii 5000 z firmware w wersji min. 2.800

Jak to działa?

Działanie jest bardzo proste a idee funkcjonowania pokazuje poniższy obrazek. Do realizacji zadania potrzebna jest odpowiednia kamera, mikrofon (bądź inne źródło dźwięku), Internet oraz konto na wybranej platformie np. YouTube. Instrukcja konfiguracji na końcu artykułu.

Transmisja LIVE RTMP - Mszy, Lekcji, Konferencji... » ads systems dahua transmisja live rtmp