ADS SYSTEMS

specjalista ds. sprzedaży

(branża elektroniczne systemy zabezpieczeń)-miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów/usług
  • pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
  • obsługa administracyjna sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe),
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • komunikatywność, zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na realizację celów
  • zainteresowanie nowymi technologiami

Oferta:

  • możliwość rozwoju w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • dynamiczne środowisko pracy
  • dobra atmosfera,

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą maila

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)