hikvision on tour - baner

Hikvision On Tour – Polska

hikvision on tour - bus

Bus wypełniony najnowszymi produktami Hikvision może oznaczać tylko jedno – Hikvision wraca ze swoim truckshow – „HIKVISION ON TOUR”.

Będziemy na Ciebie czekać z ekspertami z Hikvision, aby porozmawiać, odpowiedzieć na pytania i zaprezentować najlepsze technologie. 

A wśród nich znajdziecie rozwiązania: ColorVu, AcuSense, AXPro, interkomy,  AI, HikCentral, a o bezpieczeństwo zadba m.in. terminal do pomiaru temperatury. 


Hikvision On Tour – terminy

Bus wypełniony najnowszymi produktami Hikvision

UWAGA!!!

Z przyczyn technicznych termin odwołany!!! O nowym terminie poinformujemy w najbliższym czasie.

we Wrocławiu: dnia 23 września 2020 – 10:00-16:00

hikvision on tour pizza

Zapraszamy także na super-smaczną pizzę z FoodTrucka!!

w Katowicach: dnia 24 września 2020 – 10:00-16:00

hikvision on tour grill

Zapraszamy także na super-smacznego Grilla!!

Zasady

Spotkania Hikvision On Tour będą organizowane w formie Open Day. 
Ponieważ nasze spotkania odbędą się w czasie trwania epidemii bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Super, że możemy się spotkać, ale nie możemy zapominać o kilku istotnych sprawach.
 
WAŻNE!
Osoby chcące wejść do naszego showroom’u będą poproszone o zdezynfekowanie rąk i zakrywanie ust i nosa przez cały czas przebywania w środku oraz zachowanie bezpiecznego dystansu.
Zapraszamy Cię na spotkania z cyklu Hikvision On Tour pod warunkiem, że:
1.      jesteś świadom/a udziału w spotkaniu w warunkach epidemii i akceptujesz ryzyka z tym związane,
2.      według swojej najlepszej wiedzy nie jesteś osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2, nie masz objawów choroby Covid-19 oraz nie przebywasz na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym,
3.      przed wejściem na wydarzenie oraz w jego trakcie podejmiesz przewidziane prawem i stanem wiedzy na temat Covid-19 działania przeciwdziałające rozprzestrzenianiu się wirusa, a jeśli wystąpią u Ciebie objawy choroby zrezygnujesz z udziału w wydarzeniu;
4.      będziesz przestrzegać zasad zachowania bezpieczeństwa i stosowania środków ochrony w celu ograniczenia zagrożenia zdrowotnego;
5.      masz świadomość, że pomimo dołożenia przez Hikvision Poland Sp. z o.o. staranności w zapewnieniu bezpieczeństwa wydarzenia, nie jest możliwe wyeliminowanie ryzyka ewentualnych zakażeń i w związku z powyższym nie będziesz wnosić przeciwko Hikvision Poland Sp. z o.o. jakichkolwiek roszczeń związanych z ewentualnymi negatywnymi następstwami z tego wynikającymi.